Afl 2: Het gesprek van je leven

Stichting Komma gaat naar ongeneeslijk zieke ouders om hun levensverhaal vast te leggen op beeld, voor hun kinderen en naasten. Dit doen wij met goed opgeleide vrijwilligers.

Op 3 december 2024 bestonden wij 4 jaar. In deze 4 jaar hebben wij al 1250 levensverhalen (kosteloos) vastgelegd voor deze ouders. Om ons 4-jarig bestaan te vieren hebben wij BN’ers gevraagd de rol van interviewer op zich te nemen. In onze online serie “Het gesprek van je leven” zie je fragmenten uit deze portretten en de impact die het heeft op de ouders en de BN’ers.

In aflevering 2 gaat Pauline Wingelaar voor ons op pad om het levensverhaal van Debby de Jonge – van Rijn vast te leggen voor haar twee zonen en naasten.

Wij bieden de Komma geheel kosteloos aan. Dat blijft ook zo. Om dit werk te kunnen blijven doen hebben we twee dingen nodig: geld & naamsbekendheid. Help jij ons om deze levensverhalen kosteloos te blijven aanbieden? (Lees dan de tekst onder video en help ons 20 portretten mogelijk te maken in jouw provincie)

Help mee

Doneer

Wil jij ons financieel ondersteunen? Met jouw donatie kunnen wij samen met de ouders die zich aanmelden kosteloos een Komma maken voor hen en hun gezin.

Kom in actie

Maak een collectebus aan, betrek je familie, vrienden, collega’s en haal geld op voor Stichting Komma.


Help als vrijwilliger

Voor Stichting Komma zijn vrijwilligers onmisbaar. Zonder de inzet van vrijwilligers is het onmogelijk om voor alle ouders die zich bij ons aanmelden kosteloos een Komma te maken.

Help als bedrijf

Als bedrijf kun je heel veel betekenen voor de stichting, met een mooie éénmalige schenking of liever nog een meerjarige verbintenis met onze missie. Misschien kun je als bedrijf een actie organiseren voor/met je werknemers of voor je klanten. Genoeg mogelijkheden!

Laatste blogs

“Sinds het maken van het portret maak ik mij niet meer druk over het schrijven van brieven of een dagboek. Alles wat ik heb willen zeggen is nu al vastgelegd. Dat geeft enorm veel rust en daar ben ik Stichting Komma heel erg dankbaar voor”

“Wat deed mama toen ze 18 was?
Heeft ze nog tips voor als ik later groot ben?
Hoe kun je die vragen later beantwoorden als je er niet meer bent?

Het idee dat mijn familie later altijd naar mij kan kijken en luisteren als ze daar behoefte aan hebben geeft mij een fijn gevoel.”

“Heel erg veel dank voor………alles. Jullie prettige benadering naar ons, jullie tijd, de energie die jullie in ons hebben gestoken. En wat jullie voor ons en al die andere gezinnen betekenen”

“Door de laagdrempeligheid, de efficiëntie en het vakmanschap van Stiching Komma hadden we binnen no time een prachtig en waardevol videoportret voor onze dochter”